Swakopmund – rękodzieło z koralików i drutu Wellingtona Mushonga

W Namibii warto kupić rękodzieło z koralików i drutu. Spotkacie wielu artystów, tworzących przepiękne rzeczy. Jednym z nich jest Wellington Mushonga. To młody człowiek, który robi przepiękne rzeczy z drutu i koralików.

Swakopmund – Wellington Mushonga przy pracy

Rękodzieło z koralików – prawdziwe cuda!

Jego specjalnością są afrykańskie zwierzęta – jestem fanką tworzonych przez niego gekonów, zebr i strusi. Są po prostu genialne! Za to dla nurka doskonałym prezentem są tworzone przez niego ryby. Poza tym ma spory wybór zawieszek do kluczy, magnesów i innych drobiazgów, które są doskonałe na prezent. Ceny ma dość uczciwe – choć oczywiście możecie się potargować (w granicach rozsądku!) zwłaszcza, gdy kupujecie kilka rzeczy.

Swakopmund - Wellington Mushonga - jego rękodzieło z koralików
Swakopmund – Wellington Mushonga – jego rękodzieło z koralików

Wellington pracuje od poniedziałku do soboty, od ok. 9 rano do zmierzchu. Jego stragan znajdziecie w zaułku Garden and Wool Cafe przy ul. Tobias Hainyeko 11. Gdyby akurat nie było go przy stoliku – zapytajcie sąsiednich sprzedawców kiedy wróci.

Swakopmund – Wellington Mushonga

Cały zaułek pełen jest twórców: możecie tu kupić obrazy i różne dekoracje. Drugim miejscem na zakupy ze straganów w Swakopmund jest African Market niedaleko latarni morskiej.

Uwaga! Niektóre jego zwierzęta z drutu i koralików możecie kupić w naszym sklepie internetowym: NAMIB.pl Kupujcie to wspomożecie tych zdolnych artystów!


travelnamibia.pl

Zobacz atrakcje w Swakopmund!


Więcej o Namibii w książce naszego autorstwa:
NAMIBIA. Przez pustynię i busz. (WYDANIE 2 ROZSZERZONE)
Do kupienia w naszym sklepie internetowym NAMIB.pl!


WYDANIE 2

Dla tych którzy chcą wynająć samochód:
Poradnik NAMIBIA SELF-DRIVE (ebook)
Do kupienia w naszym sklepie internetowym NAMIB.pl!


Podoba Ci się TravelNamibia.pl?
Doceń naszą pracę stawiając nam kawę. Serdecznie dziękujemy! Postaw mi kawę na buycoffee.to